SEO

Optimalizace webových stránek nejen pro vyhledávače

Search Engine Optimization

Návody a novinky ze světa optimalizace webových stránek. Přečtěte si jak být vstřícní k vyhledávačům i lidem.


Články o SEO

Nástroje pro SEO a linkbuilding

Analýzy webových stránek nám výrazně usnadňují různé SEO nástroje. Některé webové "SEO nástroje" jsou zcela neužitečné a podvodné, zatímco jiné jsou hodnotné, seriózní a jsou využívány SEO konzultanty a zkušenými webmastery. V tomto článku vás seznámím se SEO nástroji, které vám mohou pomoci při práci na optimalizaci vašich stránek

štítky: 

Jak na guest blogging

Guest blogging lze přeložit jako hostování blogera. Jedná se o stále oblíbenější a účinný způsob linkbuildingu, který zároveň utužuje brand a přivádí i návštěvnost. Vše lze dělat dobře i špatně. To platí i o guest bloggingu. Účelem tohoto článku je seznámit čtenáře s pravidly guest bloggingu, která vedou k úspěchu.

Proč být první ve výsledcích vyhledávání?

SEO je často považováno za způsob, jak dosáhnout první pozice ve vyhledávání na určité klíčové slovo. Je tomu doopravdy tak, nebo je v tom nějaký háček? Mnozí konzultanti dokonce tvrdí, že pozice ve vyhledávání nejsou vůbec důležité. Měli bychom usilovat o první místo ve vyhledávačích a co nám to reálně přinese?To jsou témata, která rozeberu v tomto článku.

štítky: 

Pages